Eğitim

Yükseköğretim Zirvesi İstanbul’da

emre.ozcan@cubemedya.com'
Yazar: TR Editör

İstanbul, 22-24 Mart tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde uluslararası eğitimle ilgili heyecan verici bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Yunus Emre Enstitüsünün de desteklediği EURIE 2017 Avrasya Yükseköğretim Zirvesi, bu yıl daha büyük ve kapsamlı bir merkezde bir kez daha öncü, yenilikçi ve özgün bir etkinlik vadediyor. EURIE, bölgenin yükseköğretimle ilgili en büyük ve en güçlü sivil toplum kuruluşu olan EURAS Avrasya Üniversiteler Birliğinin güvencesi ve desteği altında olup yenilik, küreselleşme ve kalite yönetimindeki son trendleri eşsiz bir iletişim ağıyla paylaşarak uluslararası iş birliklerini ve ortak çalışmaları geliştirmeyi hedefliyor.

EURIE, 2016 yılında 200 farklı kurum ve 40 farklı ülkeden 1500 yükseköğretim profesyonelini bir araya getirerek başarısını ortaya koydu. 98 kurumun kendi standıyla katılımcı olarak bulunduğu etkinlik yeni iş birlikleri ve bağlantılar kurulmasını sağlayarak düzenlemiş olduğu çeşitli panel, seminer ve konferanslarda da katılımcılarını ağırladı.

EURIE 2017, eğitimin kalıcı barış ve gelecek nesillerin inşasında kritik derecede önemli rol oynadığı bir dönemde, dünyanın her yerinden çeşitli kurumları yeni ve heyecan verici iş birlikleri kurmak üzere İstanbul’a davet ediyor. Bilgi için: eurieeducationsummit.com

Yazar Hakkında

emre.ozcan@cubemedya.com'

TR Editör

Yorum Ekle